19. ročník /10.5.2014/

  • Start běhu na 7,5 km

    Start běhu na 7,5 km


TURISTICKÝ POCHOD RYTÍŘE ZBYHONĚ

/ 19. ročník /


který se konal dne 10. května  2014 na Úhlejově

 


C E L K E M     Ú Č A S T N Í K Ů :  303 účastníků


Počet účastníků pochodů a cyklotras : 258

(182 dospělých, 76 dětí)


Pěší trasa  : 7 km – účast 141 (dosp. – 81, děti – 60,

+ 5 psů)


Pěší trasa : 18 km – účast 71 (dosp.-61, děti 10, +1 pes)


Pěší trasa : 34 km – účast 7 (7 dosp.)

 


Cyklo trasa : 18 km – účast 19 (13 dosp. , 6 dětí)


Cyklo trasa : 34 km – účast 9 (9 dosp.)


Cyklo trasa : 55 km – účast 11 (11 dosp.)

 


Počet účastníků běhů : 45 (31 dospělých, 14 dětí)


BĚH –  7,5 km – účast 31 (26 mužů, 5 žen)


BĚH - starší děti (1100 m)  - účast 9


BĚH – mladší děti (200 m)  - účast 5   



VÝSLEDKOVÁ LISTINA BĚHU - MUŽI

 

Pořadí Jméno a příjmení Bydliště Ročník Čas
1. Janata Milan
 Stračov 1985 26:26
2. Rektor Antonín
 Modřany

1975

28:19
3. Záveský Vojtěch  Lázně Bělohrad 1978 29:41
4.  Bavor Jan  Miletín 1984 30:03
5.  Svoboda Mojmír  Pardubice 1966 30:53
6.  Eric Chrisstoffels  Horní Brusnice  1966 33:17
7.  Kučera Matěj  Hořice 1994 33:25
8.  Machek Pavel  Vidoň  1961 34:19
9.  Aleš Lhota  Miletín 1978 34:57
10.  Laušman Jakub  Vřesník 1998 35:38
11.  Černý Václav  Hořice 1972 36:10
12.  Fiala Luboš  Podhorní Újezd 1969 36:52
13.  Zelený Jiří  Úhlejov 1984 37:05
14.  Duzbaba Václav  Hradec Králové  1991 38:36
15.  Gebrt Marek  Zvičina 1971 39:27
16.  Krupka Adam  Šárovcova Lhota  2001 40:00
17.  Palisch Dieter  Hořice 1949 40:49
18.  Krupka Milan

 Šárovcova Lhota

2003 41:04
19.  Vrťátko Marek  Hořice 1992 43:22
20.  Hajnyš Tomáš  Dvůr Králové 1969 44:55
21.  Vlačiha Pavel  Borovnice 1963 46:41
22.  Koštál Karel  Hořice 1972 47:16
23.  Portík Jiří  Souvrať 1974 48:48
24.  Barák Ondřej  Bílá Třemešná 1979 51:21
25.  Laušman Petr  Miletín 1986 52:23
26. Hájek Petr Souvrať 1974 - -:- -

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA BĚHU - ŽENY

 

Pořadí Jméno a příjmení Bydliště Ročník Čas
1.  Pivoňková Lenka
 Podhorní Újezd 1973 36:52
2.  Hrebiková Hana
 Hradec Králové

1987

40:07
3.  Košťálová Olga  Hořice 1977 41:52
4.  Najmanová Marcela  Hradec Králové 1975 42:58
5.  Černá Petra  Hořice 1977 45:13

 

Script logo