Fotogalerie

• 23.ročník - POCHOD /2018/

V této fotogalerii naleznete fotografie z registrace, samotného pochodu i akcí pořádaných kolem pochodu. Počet účastníků byl 201.

• 23.ročník - BĚH 7,5km /2018/

V tomto roce se zúčastnilo 28 běžců, od amatérů až po profesionální běžce (vítězný čas 29m 53s - Lukášek Vincent). Vlastní kategorii měli také ženy, které se zúčastnilo 8 běžkyň (vítězný čas33m 09s - Veigertová Gabriela)

• 23.ročník - BĚH dětÍ /2018/

V tomto roce byl opět pořádán běh dětí. Pro malé děti byla vytvořena trasa 200 m a pro starší to bylo 1.100 m. Běhů se zúčastnilo celkem 20 dětí.

• 22.ročník - Zbyhoňova jízda /2017/

V této fotogalerii naleznete fotografie z registrace, samotné Zbyhoňovy jízdy. Počet účastníků byl 20.

• 22.ročník - POCHOD /2017/

• 22.ročník - BĚH 7,5km /2017/

V tomto roce se zúčastnilo 28 běžců, od amatérů až po profesionální běžce (vítězný čas 26m 42s - Janata Milan). Vlastní kategorii měli také ženy, které se zúčastnilo 6 běžkyň (vítězný čas35m 07s - Paulů Blanka)

• 22.ročník - BĚH dětÍ /2017/

• 21.ročník - POCHOD /2016/

• 21.ročník - BĚH 7,5km /2016/

V tomto roce se zúčastnilo 26 běžců, od amatérů až po profesionální běžce (vítězný čas 27m 23s - Jan Bavor). Vlastní kategorii měli také ženy, které se zúčastnilo 10 běžkyň (vítězný čas34m 16s - Jana Mikešová).

• 21.ročník - BĚH dětÍ /2016/

• 20.ročník - POCHOD /2015/

• 20.ročník - BĚH 7,5km /2015/

V tomto roce se zúčastnilo 34 dospělých běžců, od amatérů až po profesionální běžce (vítězný čas 27m 53s - František Vágenknecht). Vlastní kategorii měli také ženy, které se zúčastnilo 9 běžkyň (vítězný čas 36m 35s - Hana Hrebíková).

• 20.ročník - BĚH dětÍ /2015/

V tomto roce jsme opět pořádali běh dětí. Pro malé děti byla vytvořena trasa 200 m a pro starší to bylo 1.100 m. Běhů se zúčastnilo celkem 24 dětí.

• 19. ročník - BĚH 7,5km /2014/

V tomto roce se zúčastnilo 26 dospělých běžců od amatérů a po profesionální běžce (vítězný čas 26m 26s - Milan Janata). Vlastní kategorii měli také ženy, které se zúčastnilo 5 běžkyň.

• 19. ročník - BĚH dětí /2014/

V tomto roce jsme poprvé pořádali běh dětí. Pro malé děti byla vytvořena trasa 200 m a pro starší to bylo 1.100 m. Běhů se zúčastnilo celkem 14 dětí.

• 19. ročník - POCHOD /2014/

• 18. ročník - BĚH 7,5km /2013/

Běhu se tento rok zúčstnilo 7 běžců, i přes nepříznivé dešťové podmínky a termín shodný během do Zvičiny.

• 18. ročník - POCHOD /2013/

V této fotogalerii naleznete fotografie účastníků, samotný pochod, připravené kontrolní body.

• 17. ročník - BĚH 7 km /2012/

V běhu se účastnilo 8 sportovců, jejichž start a finiš je zachycen v následující fotogalerii. Vyfoceno bylo i předávání pohárů a diplomů a následné posezení.

• 17. ročník - POCHOD /2012/

V této fotogalerii naleznete fotografie členů komise, registraci účastníků, samotný pochod, připravené kontrolní body a zakončení celého dne.

• Pohled na náves Brodek

Obec a okolí

Prohlídněte si několik fotografií z okolí obce Růžovka, Chroustov, Úhlejov, z osady Brodek a oblasti Šušpárek.

• 1977 - před kulturním domem

Z historie

Historické fotografie z předchozích pochodů a běhů od roku 1977 až do roku 1991.